KURUMSAL

KARACA OTOMAT; Konyada CNC kayar otomat, CNC otomat fason imalat alanında faaliyet göstermektedir.

KARACA OTOMAT 20 yılı aşan sektör tecrübesi ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

KARACA OTOMAT;

CNC kayar otomat, CNC otomat ve CNC tornalarda makina ve otomotiv parçaları, elektrik ve elektronik Parçaları, hidrolik pnomatik bağlantı elemanları, gıda ve tarım makina parçaları, alüminyum, çelik ve pirinç parça fason imalat ile özel parça ve özel yedek parçaların fason seri imalatını yapmaktayız.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Konya cnc fason imalat,talaşlı fason imalat,torna fason imalat,cnc torna fason imalat,konya fason otomat,cnc otomat fason,konya otomat işleri,konya fason cnc imalatı,tos torna fason imalat,cnc fason imalat,cnc kayar otomat, konya cnc torna otomat, cnc otomat ve cnc torna makina ve otomotiv parçaları, elektrik ve elektronik Parçaları, hidrolik pnomatik bağlantı elemanları, gıda ve tarım makina parçaları, alüminyum, çelik ve pirinç parça fason imalat ile özel parça ve özel yedek parçaların fason seri imalatını yapmaktayız. Hidrolik Silindir Parçaları Fason İmalat, Tarım Makina parçaları Fason İmalat, İş Makina parçaları Fason İmalat, Sulama sistemleri parçaları Fason İmalat, Gıda Makina parçaları Fason İmalat, Gıda Makina parçaları Fason İmalat, Pnomatik Silindir Parçaları Fason İmalat, Elektrik sistemleri Parçaları Fason İmalat, Havalandırma sistemleri Parçaları Fason İmalat, Isıtma sistemleri Parçaları Fason İmalat, Mobilya aksesuar Parçaları Fason İmalat, Matbaa makina Parçaları Fason İmalat, Beyaz eşya Parçaları Fason İmalat, Fırın makinaları Parçaları Fason İmalat, Endüstriyel mutfak Makina Parçaları Fason İmalat, Metal işleme makina Parçaları Fason İmalat, Vana ekipman Parçaları Fason İmalat, Her türlü özel ürün ve yedek parça fason imalat

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, fason imalat hizmetiyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize CNC kayar otomat, CNC otomat fason imalat hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

YUKARI ÇIK